Paysera apmokėjimas

Apmokėti už prekes galite naudojantis savo banko el. bankininkyste Paysera sistemoje. (Swedbank, SEB, DNB, Nordea ir kiti Lietuvos bankai) Daugiau informacijos rasite ČIA. Apmokėjimui atlikti nebūtina tūrėti Paysera sąskaitos.

Nemokamas pristatymas *

Kauno mieste prekes galite atsiimti salone, adresu Savanorių pr. 168, Kaunas (Interjero centras “Holas).

Prekių pristatymui į Neringą taikomas papildomas mokestis. Prieš pateikdami užsakymą susisiekite su mumis info@evadeco.eu

*išskyrus prekes su nuolaidomis ir stambiagabarites prekes, tuomet pristatymo kaina derinama individualiai.

Pristatymo laikas:

Baldai ir interjero aksesuarai, kurie yra įmonės sandėlyje pristatomi per 2 – 7 dienas.

Baldai ir interjero aksesuarai, kurie yra užsakomi pristatymo laikas nuo 10 iki 40 d.d. Prie kiekvienos prekės yra pateikta informacija ar prekė yra užsakoma.

Prekių grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, informuokite mus el.paštu info@evadeco.eu per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.

Tačiau užsakomų prekių grąžinti negalėsite (išskyrus nekokybiškas ar neatitinkančias aprašymo prekes). Pagal atsikirą susitarimą, galimas prekių pakeitimas.

Apačioje rasite oficialius vartotojų teisių straipsnius.

Pagal Mažmeninės prekybos taisyklių II skyriaus pirmą skirsnį negrąžinami: 17.21. baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9401–9406.
Pagal CK 6.356 straipsnis. Daiktų pardavimas pagal pavyzdžius

1. Vartojimo pirkimo-pardavimo sutartis gali būti sudaryta pagal pirkėjui pardavėjo pasiūlytus daiktų pavyzdžius (prekių aprašymą, prekių katalogus, modelius ir t. t.).

2. Jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ko kita, tai sutartis pagal daiktų pavyzdžius laikoma sudaryta, kai pardavėjas pristato daiktus į sutartyje nurodytą vietą, o jei pristatymo vieta sutartyje nenurodyta, – į vartotojo gyvenamąją vietą.

3. Pirkėjas iki daiktų perdavimo turi teisę atsisakyti sutarties pagal daiktų pavyzdžius. Tačiau šiuo atveju pirkėjas privalo atlyginti pardavėjo turėtas būtinas išlaidas, susijusias su sutarties vykdymu iki atsisakymo, jeigu sutartis nenumato ko kita.